کدنویس قالب وردپرس افزونه وردپرس
باربری نازی آباد
فوریه 14, 2021
باربری حکیمیه
فوریه 15, 2021

باربری شهر قدس

جابجایی گیاهان آپارتمانی در اسباب کشی در باربری شهر قدس

جابجایی گیاهان آپارتمانی و گلدان ها هنگام اسباب کشی و حمل بار یکی از نکات مهم باربری است. این نکته یکی از نکات مهم باربری شهر قدس است که بسیاری از مشتریان نگران چگونگی اجرای آن و سالم رساندن گیاهان و گلدانها به مکان جدید، هستند.
این موضوع به خصوص در مسافت های طولانی و هنگام حمل بار به شهرستان، اهمیت زیادی پیدا می کند و اهمیت آن زمانی دوچندان می شود که از یک منطقه آب هوایی به منطقه ای دیگر نقل مکان و اسباب کشی می کنید (مثلا از تهران به رشت) . به همین دلیل رعایت اصول اسباب کشی در زمینه حمل و نقل گل و گیاه در اثاث کشی و اسباب کشی، بسیار مهم است. قطعا هیچ کسی دوست ندارد، هنگام اسباب کشی و جابجایی بار با استفاده از شرکت های باربری شهر قدس، گلدان هایش بشکند و یا شاخه و یا ساقه گیاهان آسیب ببینند.

چه بسا که ممکن است این گل و گیاهان، یادگاری و یا هدیه ای از طرف دوستان و یا خانواده بوده به همین دلیل اهمیت حفظ سلامت آنها در طول مسیر حمل و نقل و اسباب کشی، دوچندان می شود.

جابجایی فرش در اسباب کشی

یکی از موارد مهم اصول اسباب کشی و حمل بار در شرکت های باربری شهر قدس، نحوه جابجایی فرش و بعضی وسایل سنگین خانه از این موارد است.

از این لحاظ هم به مشتریان گرامی که با هر یک از شعبات ما یعنی “شرکت باربری شهر قدس” تماس می گیرند و از خدمات ما در شعبات باربری پاسداران، باربری نازی آبا می خواهند بهره مند شوند، اطمینان کامل می دهیم که فرش و قالی وسایر لوازم حساس و مهم خانه شان را با دقت و بدون آسیب دیدگی به محل جدید منتقل خواهیم کرد.
در اینجا تعدادی از موارد و نکات کلیدی مهم برای شما علاقه مندان و مشتریان گرامی “شرکت باربری شهرقدس “در زمینه بسته بندی و همچنین حمل و نقل فرش و قالی عنوان کردیم تا با آگاهی از آنها بهتر بتوانید به اسباب کشی و رفتن به محل جدید زندگی تان اقدام کنید:


– محل جدید (خانه، آپارتمان و یا ویلا) که قرار است فرش و قالی به آنجا انتقال داده شود، از قبل تمیز و پاکیزه باشد. در صورتی که محل جدید دارای آب و هوای مرطوب است – مثلا شمال ایران – حتما دقت کنید که محل آن خشک باشد و در صورت نیاز به از بین بردن حشرات پیش از اسباب کشیاقدام کنید.
– دقت کنید که خود فرش و یا قالی هم سالم باشند و دچار مسائلی مانند لکه و… نباشد.
– از قرار دادن فرش در محلی که رطوبت آن زیاد است، خودداری کنید. به خاطر داشته باشید که رطوبت می تواند فرش و قالی های شما را به مرور زمان خراب کرده و موجب پوسیدگی بافت آن شود.
– هنگام بلند کردن فرش دقت کنید که سطح زیر آن آسیبی نبیند و یا با دیوار و یا زمین برخورد نداشته باشد تا کثیف نشود.
– برای بسته بندی فرش می توان از نایلون های بزرگ استفاده کرد و سپس با استفاده از طناب آنرا ببندید.

بیشتر بخوانید : باربری پاسداران