کدنویس قالب وردپرس افزونه وردپرس
باربری شهر قدس
فوریه 14, 2021
جابجایی و حمل میز بیلیارد باربری پاسداران
فوریه 16, 2021

باربری حکیمیه

بسته بندی اثاث منزل در باربری حکیمیه آراز

اثاثیه منزل،اشیاء قیمتی وانواع بارهای کوچک و بزرگ توسط پرسنل باربری حکیمیه آراز با استفاده از جدید ترین متد روز دنیا و بهترین تجهیزات بسته بندی صورت میگیرد .
1. بابل رپ
2. سلفون چسب پهن
3. کارتن بسته بندی در ابعاد مختلف
4. کارتن رگال دار
5. بخچه حمل رختخواب
6. کیسه حمل لباس زیپ دار
کارگراثاث کشی،کارگر باربری مجرب،کارگر بسته بندی
کارگران باربری حکیمیه آراز با سابقه وتجربه فراوان درزمینه بسته بندی اثاث،حمل لوازم سنگین وسبک،چیدمان واثاث کشی میباشند وباتوجه به شرایط این ایام کارگران باربری آزار بار با رعایت نکات بهداشتی اماده ارائه خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز میباشند و درصورت نیاز به نیروی باتجربه (بدون خاور) اماده ارائه خدمت به شما میباشند.

باربری آراز بار بهترین باربری تهران

شرکت باربری حکیمیه آراز تمامی هزینه ها وتعرفه های خود را زیر نظر اتحادیه ارائه میدهد اما برای رفاه مشتریان با در نظر گرفتن شرایط اقتصادی کنونی باربــــــری واتوبار آراز هزینه های بستــــه بنــــدی،حمل گاوصندوق،اثــــاث کشــــی،انبــــار کانتیـــــن و…را به گونه ای محاسبه میکند که تمامی اقشار جامعه توانایی استفاده از خدمات باربری آراز را داشته باشند باربری آراز بازهم در تمامی ایام سال برای مشتریان عزیز تخفیفات ویژ ه ای در نظر میگیرد.
نکته مهم روز اسباب کشی
اتوبار و خدماتی مانند اسباب کشی و جابجایی بار اصول خاص خود را دارند. این اصول ا نه تنها باید توسط کارگران باربری رعایت شوند بلکه توسط خود افرادی نیز که قصد اسباب کشی توسط شرکتهای آراز بار را دارند نیز رعایت شود.


به منظور انجام هرچه بهتر نکاتی را مرور می کنیم که در روزی که می خواهید اقدام به اثاث کشی و حمل بار کنید، با رعایت آنها می توانید بهتر نتیجه بگیرید:
رزرو خدمات باربری از شرکت آراز بار
تمیز کردن مکان جدید پیش از اسباب کشی
وسایل را دسته بندی کنید
دقت و نظارت بر بسته بندی
آماده کردن و جدا کردن وسایلی که باید خودتان حمل کنید
تهیه کارتن به تعداد کافی
استفاده از پتو، روزنامه کهنه و یا لحاف اضافه
با اعضای خانواده/همکاران خود از قبل هماهنگ کنید
در پایان عجله ای نداشته باشید

بیشتر بخوانید : باربری شهر قدس