کدنویس قالب وردپرس افزونه وردپرس
اسباب کشی باربری نازی آباد
فوریه 23, 2021
اتوبار باربری شهر قدس
فوریه 27, 2021

اسباب کشی سریع باربری نازی آباد

بسته بندی لباس در اسباب کشی باربری نازی آباد

اسباب کشی سریع باربری نازی آباد اهمیت زیادی برای کارکنان شرکتهای اتوبار و باربری  و همچنین مشتریان دارد. چرا که لباس ها نیز بخش مهمی از وسایل و لوازم در بسته بندی اسباب  به حساب می آیند. معمولا بسته بندی لباس و پوشاک جزئی از خدمات باربری و اثاث کشی منزل و یا مراکزی مانند بوتیک ها و فروشگاه های لباس می باشد.

وظایف شرکتهای اتوبار تهران در بسته بندی لباس:

کارکنان و پرسنل اسباب کشی سریع باربری نازی آباد به خوبی آگاه هستند که مشتریان آنها در باربری و اثاث کشی تهران مایلند که حتی الامکان تمام وسایل آنها بسته بندی شده و به محل جدید آنها حمل شود. یکی از این نوع وسایل لباس و پوشاک است که باید آماده حمل بار شده و به مقصد ارسال شوند.

نحوه بسته بندی لباس در باربری تهران:

روش های مختلفی جهت آماده کردن لباس و پوشاک در اسباب کشی باربری نازی آباد می توان استفاده کرد. شاید ساده ترین و سریع ترین روش قرار دادن کلیه پوشاک و لباس ها در ساک های بزرگ، کارتن ها و یا چمدان باشد. مشابه کاری که همه ما در زمان سفر انجام می دهیم.

اما این روش عیب هایی نیز دارد از جمله اینکه جهت بسته بندی و حمل پوشاک به تعداد زیاد و همچنین خانواده ها مناسب نیست. به ویژه هنگام اثاث کشی و جابجایی. چرا که این روش ممکن است موجب چروک شدن و یا کثیف شدن لباس ها به خصوص لباس های رسمی مانند کت و شلوار، شود.

به همین دلیل پرسنل باربری نازی آباد  با استفاده از تکنیک ها و وسایل زیر اقدامات لازم را در جهت بسته بندی پوشاک و لباس در اسباب کشی انجام می دهند:

  • بسیاری از لباس های ورزشی، لباس های زیر، جوراب، لباس کودک و موارد دیگری از این قبیل را با لایه ای از کاورهای پلاستیکی پوشانده و سپس در ساک و کارتن ها قرار می دهند.
    • لباس های رسمی مانند کت و شلوار آقایان و برخی لباس های خانمها جهت بسته بندی و حمل بار در کارتن های رگال دار قرار داده می شوند.

وجود کارتن رگال دار کمک بزرگی به باربری حمل لباس ها می کند. چرا که به این ترتیب نه تنها هنگام حمل پوشاک، کثیف نمی شوند بلکه حتی چروک هم نمی شوند و پس از رسیدن بار به مقصد براحتی می توانید لباس ها را یکی یکی از درون کارتن رگال دار بیرون آورده و در کمدهای خود آویزان کنید.

در حقیقت کارتن رگال دار برای حمل لباس نقش یک کمد متحرک و کوچک را ایفا می کند که لباس و پوشاک خود را می توانید با استفاده از آویز در آنها قرار دهید. این نوع کارتن ها نیز از جنس مقواهای ضخیم و مقاوم جهت اثاث کشی و باربری هستند.

باربری امام زاده حسن